info@alfalazer.com.tr

Biz Kimiz ? Geri

1993`de toner ve kartu┼č ithalat─▒ için kurulan firmam─▒z 1999 senesinde inkjet yaz─▒c─▒lar için A4 foto─čraf ka─č─▒d─▒ getirmeye ba┼člayarak dijital bask─▒ sektörüne giri┼č yapt─▒. Sonras─▒nda rulo halinde foto─čraf ka─č─▒d─▒, yap─▒┼čkanl─▒ malzemeler vs. derken ┼ču anda 200ün üzerinde dijital bask─▒ ve reklam malzemesinin ithalat─▒n─▒ gerçekle┼čtiriyoruz.
 
Kuruldu─čundan bu yana mü┼čteri memnuniyetini esas alan firmam─▒z ürün kalitesine, yeterli stok bulundurmaya ve sevkiyat h─▒z─▒na maksimum seviyede önem göstermektedir. ─░stanbul il s─▒n─▒rlar─▒nda mü┼čterilerimizin sipari┼člerini kendi araçlar─▒m─▒zla ayn─▒ gün içersinde adreslerine ve ─░stanbul d─▒┼č─▒ndaki mü┼čterilerimizin sipari┼člerini ise ambar veya kargo firmas─▒na teslim ediyoruz.
 
Amac─▒m─▒z hizmet standartlar─▒n─▒ her zaman daha yükse─če ta┼č─▒mak, ko┼čulsuz mü┼čteri memnuniyetine ula┼čmakt─▒r. Bu do─črultuda zaten sektörde en iyi hizmeti biz veriyoruz demekle yetinmiyoruz, devaml─▒ kendimizi geli┼čtirmek için çabal─▒yoruz. Senede bir çok kez yurt d─▒┼č─▒ndaki sektör fuarlar─▒n─▒ ziyaret edip, yenilikleri takip ediyoruz. Mümkün olan en k─▒sa zamanda bu ürünleri mü┼čterilerimize sunuyoruz

Ürün Özellikleri:
Su bazl─▒ mürekkep ile uyumlu branda
Suya dayan─▒kl─▒ özel kaplama

Ebatlar:
1,07m x 20m (2" geni┼č kuka)
1,52m x 20m (2" geni┼č kuka)